Новини

Учасники Всеукраїнської наукової конференції «Восьмі Сумські географічні читання» у Путивлі

Учасники Всеукраїнської наукової конференції «Восьмі Сумські географічні читання», що проходили на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка, відвідали м. Путивль. Ознайомилися з роботою Регіонального ландшафтного парку «Сеймський» та побували на об’єктах  Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі.

Read more...

АЛЬБОМ ІВАНА ІВАНОВИЧА ВИСОЦЬКОГО

Два роки тому  до фондів Державного історико-культурного заповідника у м. Путивлі надійшов цікавий експонат  -  фотоальбом  Воргольського сільського клубу, створений  Іваном Висоцьким  у 1960-ті  роки, коли він  працював його  директором. Експонат передала племінниця Івана Івановича  Віра Іванівна Гнітецька (вічна їй пам’ять), яка приїздила до України  з далекого штату Іллінойс США.

Альбом містить більше п’ятисот фото, які є цінним документальним матеріалом з історії краю. Іван Іванович фотографував односельців під час жнив, і сінокосів, на фермах, в  садах і городах. Багато фото, що ілюструють відпочинок селян,  а саме  концерти  багатьох самодіяльних колективів, виступи агітбригад,театральних гуртків. Окремий розділ альбому присвячений дітям і має назву «Наше майбутнє».  Відповідно містить фото дитячого садка і школи.

Фото  альбому  передають атмосферу життя селян початку 60-х років минулого століття.

Read more...

"Путивльська осінь"

Напередодні Міжнародного Дня художника у Державному історико-культурному заповіднику у м. Путивлі  відкрито художню виставку «Путивльська осінь».

На виставці представлено 39 робіт восьми авторів з різних куточків України. Серед них: Гапоченко І.І. та Василевський І.Е.(м. Суми) Олександр Криушин, Олексій Дмитрієв, Ігор Некраха (м. Харків), Роман Найдьон (м. Чернігів), Богдан Макаренко (м.Київ) та Ігор Грей (м.Шостка). На відкритті були заслужені художники України Гапоченко Іван Іванович та Василевський Ігор Едуардович.

Відвідувачі виставки високо  оцінили представлені роботи, їх стильове та жанрове  розмаїття, та побажали авторам творчої наснаги, миру та злагоди, а також висловили слова щирої вдячності Андрію Юрійовичу Кисілю – меценату, директору товариства «Автопорт-Сервіс» за спонсорську підтримку пленерів.

 

Read more...

Фарби життя

Напередодні Міжнародного дня музеїв у Державному історико-культурному заповіднику у м. Путивлі відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Фарби життя». На виставці представлено 27 робіт 14 художників - членів Сумської обласної організації Національної Спілки художників України. Серед них Народні художники України: Гапоченко І.І., Чередниченко О.М., Садовський О.В. та Заслужені художники України: Василевський І.Е., Жулінський М.В.
На відкритті були присутні Голова обласної організації Національної Спілки художників України Народний художник України Гапоченко Іван Іванович та Заслужений художник України Василевський Ігор Едуардович.
Всі присутні високо оцінили представлену виставку, її стильове та жанрове розмаїття. Присутні побажали авторам творчої наснаги, миру та злагоди. Було підкреслено, що й під час війни музи не повинні мовчати.
Read more...

Page 2 of 90

Вы находитесь: